Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/steczkowska/ftp/kpg/wp-includes/pomo/translations.php on line 208
Diana Steczkowska | Kancelaria Steczkowska

Aktualności

„RADOSŁAW” – FILM HISTORYCZNY W REŻYSERII MAŁGORZATY BRAMY

Pod koniec kwietnia rozpoczynają się zdjęcia do fabularyzowanego filmu dokumentalnego opowiadającego o jednym z [czytaj więcej]

10 kwietnia 2013

KONFERENCJA „PROBLEMY WSPÓŁCZESNEGO PIELĘGNIARSTWA”

W dniu 1 marca 2013 r. dr n. prawn. Anna Jacek wzięła udział w [czytaj więcej]

10 kwietnia 2013
Archiwum

Diana Steczkowska

dianaDiana Steczkowska – Wspólnik Zarządzający, Radca Prawny

Radca prawny Diana Steczkowska jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała już podczas studiów pracując w Kancelarii Radców Prawnych w Rzeszowie (od 2000 r.). Po ukończeniu studiów i obronie pracy magisterskiej z zakresu prawa pracy, rozpoczęła aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Rzeszowie, kontynuując pracę w kancelariach radcowskich.
 Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz podmiotów nieprowadzących działalności gospodarczej, w szczególności w zakresie prawa obrotu gospodarczego, prawa przewozowego, prawa autorskiego, prawa pracy, prawa cywilnego oraz postępowań sądowych.
 Po wpisie na listę radców prawnych, Diana Steczkowska przez okres 5 lat wykonywała zawód radcy prawnego w spółce prawa handlowego o profilu TSL, kierując równocześnie pracą Działu Prawnego Spółki.
 Równocześnie prowadziła prywatną praktykę w formie Kancelarii Radcy Prawnego Diana Steczkowska (www.steczkowska.com), zajmując się w szczególności obsługą prawną podmiotów z sektora teleinformatycznego, a także prowadząc postępowania z zakresu prawa rodzinnego (alimenty, rozwody, ustalenie kontaktów, pozbawienie/ograniczenie władzy rodzicielskiej).
W trakcie aplikacji radcowskiej Diana Steczkowska rozpoczęła również pracę nad przygotowaniem rozprawy doktorskiej pod kierunkiem naukowym prof. dr hab. Jerzego Wratnego, wybitnego specjalisty z zakresu prawa pracy.

Specjalizuje się w prowadzeniu postępowań sądowych (sprawy cywilne, gospodarcze i rodzinne), prawie cywilnym, prawie handlowym, prawie pracy, prawie przewozowym i pocztowym, prawie autorskim oraz w sprawach z zakresu prawa obrotu gospodarczego.

Posługuje się językiem angielskim.

Tel. (+48) 600 417 101

E-mail : steczkowska@kpg-steczkowska.com


SPECJALIZACJAZESPÓŁKONTAKT
COPYRIGHT © 2014 KANCELARIA STECZKOWSKA