Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/steczkowska/ftp/kpg/wp-includes/pomo/translations.php on line 208
Zespół | Kancelaria Steczkowska

Aktualności

„RADOSŁAW” – FILM HISTORYCZNY W REŻYSERII MAŁGORZATY BRAMY

Pod koniec kwietnia rozpoczynają się zdjęcia do fabularyzowanego filmu dokumentalnego opowiadającego o jednym z [czytaj więcej]

10 kwietnia 2013

KONFERENCJA „PROBLEMY WSPÓŁCZESNEGO PIELĘGNIARSTWA”

W dniu 1 marca 2013 r. dr n. prawn. Anna Jacek wzięła udział w [czytaj więcej]

10 kwietnia 2013
Archiwum

Zespół

Diana Steczkowska – Wspólnik Zarządzający, Radca Prawny

diana steczkowskaRadca prawny Diana Steczkowska jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała już podczas studiów pracując w Kancelarii Radców Prawnych w Rzeszowie ( od 2000 r. ). Po ukończeniu studiów i obronie pracy magisterskiej z zakresu prawa pracy, rozpoczęła aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Rzeszowie, kontynuując pracę w kancelariach radcowskich.

czytaj więcej

Piotr Steczkowski – Wspólnik, Prokurent

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie; wpisany na listę aplikantów adwokackich przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie. Od lat związany z branżą TSL oraz obsługą i sprzedażą usług dla klientów korporacyjnych. Doświadczenie w zakresie negocjacji umów i warunków współpracy, rozliczeń i kompleksowej obsługi klientów……….

czytaj więcej

Anna Jacek – Prawnik

Dr n. prawn. Anna Jacek jest absolwentką Wydziału Prawa Filii UMCS w Rzeszowie. Po ukończeniu studiów i obronie pracy magisterskiej z zakresu prawa handlowego rozpoczęła studia doktoranckie na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II ( specjalizacja prawo cywilne ), zakończone obroną pracy doktorskiej na temat : „Odpowiedzialność odszkodowawcza zakładów opieki zdrowotnej”.

czytaj więcej

Anna Marcisz-Dynia – Prawnik

Dr n. prawn. Anna Marcisz-Dynia jest absolwentką Wydziału Prawa Filii UMCS w Rzeszowie. Po ukończeniu studiów i obronie pracy magisterskiej z zakresu prawa karnego ukończyła aplikację prokuratorską.

czytaj więcej

 

Sebastian Ryszka – Radca Prawny

Radca Prawny Sebastian Ryszka jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Neofilologii – Katedra Italianistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas studiów rozpoczął pracę zawodową w Kancelarii Prawnej „Chałas, Wysocki i Partnerzy”. Po zakończeniu studiów rozpoczął aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Rzeszowie, kontynuując pracę zawodową w Kancelarii „R. Smoktunowicz & L. Falandysz. Firma Prawnicza”.

czytaj więcej

Agnieszka Fabińska – Aplikant Radcowski

Aplikant radcowski Agnieszka Fabińska ukończyła z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
Po ukończeniu studiów i obronie pracy magisterskiej z zakresu prawa handlowego, w październiku 2011 r. rozpoczęła aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Rzeszowie, kontynuując pracę w kancelariach radcowskich.

czytaj więcej

 


SPECJALIZACJAZESPÓŁKONTAKT
COPYRIGHT © 2014 KANCELARIA STECZKOWSKA